طراحی نرم افزار آندرویدی

در دنیای امروز، کاربران از تلفن همراه هوشمند و تبلت بیشترین استفاده را می کنند. وجود اپلیکیشن اندروید بر روی گوشی مشتری ، به معنی امکان ایجاد ارتباط عمیق‌تر بین دو طرف می باشد. اگر کسب و کاری پتانسیل لازم را داشته باشد،  می توان با تهیه نرم افزار اندروید کاربردی و کاربرپسند، پل ارتباطی مناسبی با مشتریان خود‌ ایجاد نمود و سبب وفاداری بیشتر مشتریان خواهد شد.

تجربه کاربری لذت بخش ، امکانات کاربردی ، کدنویسی استاندارد ، طراحی حرفه ای و رعایت استانداردهای جهانی ، بخشی از تمایزات سرویس استار در طراحی نرم افزار اندروید می باشد.

نرم افزار اندروید به دلیل ضریب نفوذ بالای گوشی های اندروید از اهمیت به سزایی برخوردار می باشد و شما می توانید با ساخت اپلیکیشن ، جایگاهتان را تثبیت نمایید.

مراحل تولید اپلیکیشن آندرویدی شما

مرحله ۱: معماری

قبل از شروع ، معماری سیستم ، داده و فناوری متناسب با طرح کسب وکار تعریف و مستند می شود و به عنوان نقشه راه ، در مسیر تولید مورد استفاده واقع می شود.

مرحله ۲: طراحی

بر اساس هویت بصری کسب و کار ، طرح‌های گرافیکی اپلیکیشن تهیه می شود. این طرح‌ها به اپلیکیشن از نظر بصری شخصیت و هویت می دهند

مرحله ۳: پیاده سازی

بعد از تایید طرح های گرافیکی ، مرحله پیاده سازی اپلیکیشن شروع و کدنویسی اپلیکیشن انجام می شود.

مرحله ۴: تست

این تست صرفا در محدوده تست امکانات خلاصه نمی شود و با رویکردی فنی شامل کدها ، بانک اطلاعات ، عملکرد و کارایی نیز می شود.

مرحله ۵: انتشار

انتشار اپلیکیشن در مارکت های داخلی و خارجی بر حسب نیاز کارفرما انجام و سبب افزایش میزان دانلود اپلیکیشن می شود.

مرحله 6: پشتیبانی

خدمات پشتیبانی از مراحل اصلی چرخه ادامه حیات برای محصولات و خدمات تولیدی سرویس استار می باشد و به عنوان پل ارتباطی بین سرویس استار و مشتریان نقش به سزایی ایفا می نماید.

بله . هزینه سورس برنامه به نوع پروژه بستگی دارد.

برحسب نوع برنامه نویسی موبایل مورد نیاز و بر اساس مستند معماری فنی پروژه ، زبان برنامه نویسی ، بانک اطلاعاتی و مدل طراحی اپلیکیشن اندروید متفاوت می باشد.

Android studio , Swift, Native programming
ASP , PHP , NODEJS
MySQL , SQL Server, MongoDB

هزینه های طراحی هر نرم افزار با همدیگر فرق دارند برای همین نمیتوان حداقل هزینه ای را گفت ولی پایین ترین هزینه برای طراحی اپلیکیشن اندروید 2 میلیون تومان می باشد.

سه ماه می باشد و بعد از آن قرارداد پشتیبانی سالانه منعقد می شود.

بله. یک مرتبه آموزش کامل همراه با ارائه فیلم آموزشی برای مشتری به صورت رایگان انجام می شود. البته این آموزش صرفا شامل آموزش پنل کاربری است و شامل آموزش برنامه نویسی اندروید نمی باشد.