خدمات طراحی وب سایت

به بهترین نحو میزبان مخاطبان خود در اینترنت باشید!

وب سایت شما بزرگترین ویترین برای کسب و کارتان است. پس طراحی وب سایت شما اهمیّت بسیار زیادی دارد. ما در سرویس استار به خوبی این موضوع را درک می‌کنیم و مهارت و تجربه لازم برای ایجاد یک وب سایت با کیفیت و درخور نام شما را داریم.

خدمات طراحی سایت سرویس استار

تمام آنچه برای ساختن یک وب سایت عالی نیاز است

طراحی اصولی و چشم نواز

طراحان ما وب سایتی منحصر به فرد و جذاب برای شما خلق خواهند کرد.

امکانات کامل

شما تمام امکانات لازم برای مدیریت و توسعه وب سایت خود را در اختیار خواهید داشت.

رعایت استاندارد های جهانی

ما تمام استانداردهای روز طراحی سایت را در وب سایت شما رعایت خواهیم کرد.

آموزش و پشتیبانی

ما نحوه مدیریت وب سایت را به شما آموزش می‌دهیم و پاسخگوی سوالات شما هستیم.

وب سایت واکنش گرا

وب سایت شما خودش را با اندازۀ صفحه تطبیق خواهد داد. این یعنی کاربر با هر دستگاهی به آن سر بزند، باز هم وب سایت شما درست نمایش داده می‌شود.

وب سایت سئو و بهینه سازی شده

تمام استانداردهای سئو (بهینه سازی برای موتورهای جستجو) در وب سایت شما رعایت شده است و به راحتی می‌تواند رتبه های بالای گوگل را کسب کند

پنل مدیریت

شما به سادگی می‌توانید وب سایت خود را مدیریت کنید.

سرعت بالا

وب‌سایت شما ظرف چند ثانیه برای مخاطب لود خواهد شد.

امنیت قوی

تمامی نکات امنیتی در وب سایت شما رعایت می‌شود.

ابزارهای رشد

هر آنچه برای رشد وب سایت خود لازم دارید در اختیارتان است.

طراحی وب سایت اختصاصی شما در 3 مرحله انجام خواهد شد

طراحی وایرفریم

با در نظر گرفتن نیازها و خواسته‌های شما، یک نقشه کلی از صفحات وب سایت طراحی خواهد شد. یک نقشه که ساختار صفحات و چیدمان آنها را مشخص می‌کند.

طراحی گرافیکی

پس از تائید شما، طراحان ما بر اساس نقشه‌های اولیه و هویت بصری کسب و کارتان، وب سایت شما را به صورت گرافیکی طراحی خواهند کرد و جزئیات طرح شما را مشخص می‌کنند.

پیاده سازی کدها

برنامه‌نویس‌های ما طرح گرافیکی مورد تائید شما را تبدیل به یک وب سایت واقعی می‌کنند. کار کدنویسی وب سایت به تمیزترین و اصولی‌ترین شکل ممکن انجام می‌شود.

سرویس استار دو راه مختلف برای ساخت وب سایت شما پیش پایتان می‌گذارد. اولین راه انجام یک طراحی اختصاصی برای وب سایت شما است. طبیعتاً این روش هزینه بیشتری برای ما و شما خواهد داشت. راه دوم نیز استفاده از یک سیستم سایت ساز است که از طریق آن می‌توانید با یک هزینه مناسب سایت داشته باشید.

پاسخ سوالات شما پیرامون خدمات طراحی سایت سرویس استار

تفاوت بسته های طراحی سایت سرویس استار در چیست؟

در صورتی که شما به دنبال یک وب سایت منحصر به فرد برای کسب و کار خود هستید براساس نیاز های خودتان میتوانید امکاناتی که باید سایتتان داشته باشد را مد نظرتان قرار میدهید با این روش انتخابتان سمت و سویی به خودش پیدا میکند تا در انتخابتان موفق باشید.

شما وقتی میخواهید سایتی برای ارائه خدماتتان داشته باشید احساس نیاز هایی میکنید که سایت فروشگاهی یا سایت شرکتی یا سایت نمونه کار و… شما باید آن نیاز های شما را برطرف کند که بر این اساس شما انتخابتان را محدود به بعضی امکانات میکنید و با بررسی پکیج های طراحی سایت میتوانید بهترین مورد را انتخاب کنید.

البته در همه پکیج ها شما میتوانید پکیج اختصاصی مد نظرتان را برای ما بفرستید تا براساس نیاز شما طراحی سایت صورت پذیرد یعنی لازم نیست همه امکانات هر پکیج رو سفارش بدید بلکه براساس نیاز شما قابل شخص سازی می باشند.

طراحی اختصاصی وب سایت من بر روی چه سیستمی انجام می‌شود؟

طراح های وب سایت ما می‌توانند سایت اختصاصی شما را بسته به انتخابتان بر روی سیستم وردپرس یا با طراحی اختصاصی پیاده سازی کنند. هر کدام از این سیستم ها مزایایی نسبت به دیگری دارد. با اینحال، انتخاب در نهایت به عهده شما خواهد بود.

کدام یک برای من مناسب تر است: وردپرس یا طراحی اختصاصی؟

وردپرس یک سیستم متن باز و همه فراگیر هست که اکثر سایت های بزرگ با این سیستم مدیریت محتوا طراحی شده اند که در این میان هزینه های طراحی سایت را هم کمتر کرده است و قابلیت توسعه پذیری زیادی دارد و همچنین امنیت قابل قبولی دارد که برای ارتقا سطح امنیتی و یا سایر موارد میتوان با استفاده از قابلیت توسعه پذیری از این سیستم به مطلوب خودمان برسیم.

در مقابل طراحی اختصاصی می باشد که دارای هزینه زیاد ولی شخصی سازی و توسعه پذیری براساس نیاز البته با کد نویسی که کمی کار را برای افراد تازه وارد و یا افرادی که میخواهند خودشان هم سایتشان را ارتقا بدهند سخت خواهد بود و هزینه های چشمگیری را به خود اختصاص میدهد.

توصیه تیم ما برای شما که در ابتدای راه هستید طراحی سایت با وردپرس می باشد چون هزینه های شما چند برابر کاهش میابد که برای شروع یک کار مناسب نیست ولی اگر هزینه طراحی اختصاصی سایت را دارید مشکل اصلی از جلویتان برداشته شده است.  

بعد از ساخت سایت، تا چه زمانی از من پشتیبانی خواهد شد؟

در صورتی که طراحی سایت شما توسط وردپرس انجام شده باشد، ما تا 3 ماه از شما پشتیبانی خواهیم داشت و به سوالات و مشکلات شما پاسخ می‌دهیم.

و اگر سایت شما بر روی سرور های ما قرار گرفته باشد تا زمانی که مشتری سایت ما باشید سعی بر پشتیبانی شما خواهیم نمود.

طراحی سایت اختصاصی من چقدر زمان می برد؟

مدت زمان انجام یک پروژه طراحی سایت ، کاملاً بستگی به ویژگی‌ها و گستردگی آن دارد. با اینحال، انجام پروژه‌های طراحی سایت معمولا از یک هفته تا چند ماه نسبت به بزرگی پروژه زمان می‌برد.

ساختن سایت یا فروشگاه با کد نویسی اختصاصی چقدر زمان می‌برد؟

طراحی سایت اختصاصی چون باید کد نویسی شود نیاز به وقت بیشتری دارد و باید تست و اجرا و عیب یابی شود که مسلما کار وقت گیری هست ولی زمان تقریبی براساس بزرگی پروژه از یک ماه تا چند ماه طول خواهد کشید.

مطالبی در مورد طراحی سایت

فعلا در مورد طراحی سایت مطلبی در سایت سرویس استار درج نشده است