سفارش سئو و بهینه سازی سایت

سفارش سئو و بهینه سازی سایت

سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است که کلمات معادلی چون SEO یا بهینه سازی موتور جستجو دارد که همگی آنها به یک معنی می باشند و می توان آن را بصورت زیر تعریف نمود:

سئو (بهینه‌سازی موتور جستجو) به معنای فریب و یا دستکاری موتور‌های جستجو با روش‌های غیر اخلاقی نیست. آن‌ها برای کمک کردن به بهبود رویت و ارتباط وب سایت‌ها در نتایج جستجوی طبیعی با هدف رسیدن به رتبه‌بندی بالا، ایجاد شده‌اند.

سئو را می‌توان مجموعه‌ای از روش‌ها برای تغییر استراتژیک وب سایت‌ها دانست. این فرآیند به بیان مهمترین عوامل مرتبط صفحه و افزایش اهمیت آن در صفحه نتایج جستجو، می‌پردازد.

سئو فرآیند ساده‌ای نیست که به راحتی پیاده‌سازی شود زیرا نیازمند دانش زیاد، علم پیش زمینه‌ای و صبر است. موتور‌های جستجو با تغییر مداوم الگوریتم‌های رتبه‌بندی خود غیر قابل پیش‌بینی هستند؛ بنابراین وظیفه مهندسین سئو بروز نگه داشتن اطلاعات خود در این زمینه است.

سئو سایت یا بهینه سازی سایت یکی از فعالیت هایی است که توسط سئوکار انجام می شود.

الگوریتم رتبه‌بندی گوگل دارای بیش از 200 معیار جهت رتبه‌بندی یک سایت است. از این رو مهندسین سئو سرویس استار در این زمینه میتوانند شما را به راحتی کمک کنند تا بتوانید به نتایج بهتری در گوگل برسید.

سفارش سئو و بهینه سازی سایت

سرویس استار با تجربه مناسب در بخش بهینه سازی سایت‌های مختلف برای موتورهای جستجو قادر است تا سایت شما را با قیمت مناسب با بهره‌گیری از روش قانونی سئوی کلاه سفید در موتورهای جستجوی مطرح مانند گوگل و بینگ بهینه‌سازی کند. در نتیجه سایت شما در صفحات اول نتایج جستجو نمایش داده می‌شود، بازدید و پیج رنک شما افزایش پیدا کرده و در نتیجه تجارت اینترنتی شما رونق بیشتری می‌گیرد. برای بهینه سازی سایت فرق نمی‌کند سایت شما استاتیک است یا داینامیک، یا از چه سیستم مدیریت محتوایی استفاده می‌کنید. فعالیت‌های ما در حوزه سئو با توجه به اهداف و نیازهای مشتریان طراحی می‌شود و با توجه به سابقه و تجربه‌ای که در این حوزه داریم بهترین راهکار را به شما ارائه خواهیم داد.

سرویس استار با استفاده از روش‌های اصولی مورد تایید گوگل به دنبال بهبود ورودی ترافیک هدفمند از طریق موتورهای جستجو برای مشتریان است و با تکمیل فرآیندهای مختلف بازاریابی اینترنتی کمک می‌کند که بیشترین بازدهی از فعالیت سئو سایت برای سایت‌های مورد نظر انجام شود. سفارش بهینه سازی سایت به سرویس استار باعث می‌شود که بتوانید با خیال آسوده روند فعالیت‌های دیجیتال مارکتینگ خود را برنامه ریزی کنید و بر همین اساس پیشرفت کاری و افزایش بازدید را برای وب سایت خود رقم بزنید. ما علاوه بر بهینه‌سازی ساختاری وب سایت از نظر فنی و محتوایی، روی طراحی استراتژی‌های موثر و همچنین تکنیک‌های سئو خارجی و برندسازی اینترنتی نیز فعالیت می‌کنیم. در نتیجه روند رشد سئو را با ما تجربه خواهید کرد.

سرویس استار برای مشتریان خود چه خدماتی را انجام می‌دهد؟

خدمات سئوی ما بر اساس نیازهای مشتریان متفاوت است، برخی از خدمات توسط سرویس استار عبارتند از:

 • معرفی و ثبت در موتورهای جستجوی مطرح
 • انجام تنظیمات حرفه‌ای سئو
 • انجام روش‌های جدید و قانونی سئو
 • انتخاب کلمات کلیدی مناسب
 • طراحی استراتژی سئو
 • تحلیل و آنالیز رقبا
 • انتخاب مناسب‌ترین و بهترین عناوین
 • بهینه‌سازی ساختار سایت
 • بهینه‌سازی سرعت بارگذاری سایت
 • نصب افزونه‌های سئو
 • بهینه‌سازی قالب سایت (ویرایش، حذف و اضافه کدها)
 • رفع پیغام‌های مهم سایت براساس استاندارد W3C
 • ساخت صفحات اجتماعی
 • بهینه سازی سایت با کلمه (۱ الی ۳ کلمه – هزینه جدا)
 • تهیه محتوا (هزینه جداگانه)
 • بهینه سازی سایت مطابق با الگوریتم‌های گوگل
 • حل مشکلات سئو سایت (در صورت پنالتی نبودن سایت)
 • پشتیبانی، راهنمایی و پاسخ به سولات
 • تبلیغات در گوگل (هزینه جداگانه)

انجام موارد دیگر که جزو اسرار کاری سرویس استار است همچنین برای سایت‌هایی که تولید محتوا می‌کنند و موضوع فرهنگی، اسلامی یا اجتماعی دارند تخفیف در نظر خواهیم گرفت.

در نظر داشته باشید که سئو یکی از روش‌های مهم بازاریابی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ است که بالاترین نرخ بازگشت سرمایه را ایجاد می‌کند و به همین دلیل از اهمیت بالایی برخوردار است. در واقع هزینه‌ای که شما بابت خدمات سئو سایت خود انجام می‌دهید در کمترین زمان ممکن و با بازدهی بالا بازخواهد گشت و برای مجموعه شما سودآوری ایجاد می‌کند (در صورت هدفگذاری صحیح و اصولی).

 

قبل از ارسال سفارش سئو دقت داشته باشید که:

 1. به دلیل داشتن سایت‌های مشابه در زمینه “طراحی سایت”، ”خدمات هاست”، “دیجیتال مارکتینگ” و “رپورتاژ” بهینه‌سازی سایت‌ها به اساس کلمه با این موضوعات امکان پذیر نیست.
 2. از آنجایی که مطلب هسته اصلی سئو را تشکیل می‌دهد، بهینه‌سازی سایت‌های که محتویات غیره مفید، کپی و اسپم دارند یا مطلبی جهت ارائه ندارند (مانند سایت‌های تفریحی) امکان‌پذیر نیست.
 3. بهینه‌سازی سایت‌های خلاف شئونات اخلاقی و اسلامی امکان‌پذیر نیست.
 4. بهینه سازی سایت از نظر ساختاری بین ۳ هفته تا ۳ ماه طول خواهید کشید و بستگی به شرایط اولیه سایت و سرعت عمل تیم فنی شما دارد، بنابرین صبور باشید.
 5. هیچ تضمینی برای بهینه ماندن سایت برای همیشه وجود ندارد، ما به صورت کاملا اصولی کار می‌کنیم و هیچ صدمه‌ای به سایت نخواهیم زد، موارد فوق را درست انجام می‌دهیم تا رتبه سایت شما در موتورهای جستجو ارتقا پیدا کند، ولی در نظر داشته باشید که رتبه‌بندی وب‌سایت‌ها در گوگل تحت کنترل کامل هیچ شرکت سئویی در دنیا نیست، این گوگل است که سایت شما را رتبه‌بندی می‌کند و الگوریتم‌های خود را به‌روزرسانی می‌کند.
 6. قراردادهای سئو به صورت سالیانه منعقد می‌شوند.

در صورتی که با شرایط فوق موافقید، سفارش SEO سایت خود را از برگه سفارش سئو ارسال فرمایید یا جهت مشاوره سئو و سفارش سئو با  کارشناسان ما تماس بگیرید.

تیم تخصصی سرویس استار با سابقه همکاری با برترین برندهای ایران براساس استانداردهای روز مراحل بهینه سازی را مشخص می‌کند و از این جهت توانسته نمونه های موفق بسیاری را در زمینه سئو، در نمونه کارهای خود جای دهد.